СЕ ПРОДАВА
06 Окт 2022
1595 Прегледи

Стан од 65м2 во Охрид

€ 53,000
Тип
65 м2
Кат: 5
Спални: 2
Купатила: 1
Балкони: 2

Опис

Одлична понуда на стан од 65м2 во Охрид под кружниот тек од болницата наспроти маркетот Рамстор на 15 минути до центар.

Станот е трособен и располага со дневна соба, трпезарија, засебна кујна со тераса, спална соба, детска соба, тоалет како и голема тераса на југоисток со прекрасен поглед кон Галичица и езерото.

Станот е комплетно реновиран, одлично зачуван и веднаш вселив.

Зградата има и сопствен паркинг простор со приватизирано дворно место.

Адреса: улица Даме Груев бр. 256

Цена: 53 000 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 384

Детали за Недвижноста

Шифра:
#384
Цена:
€ 53000
Квадратура:
65 м2
Цена по м2:
815 / м2
Кат:
5
Вкупно Соби:
3
Спални:
2
Купатила:
1
Балкон:
2
Паркинг:
Да
Ориентација:
Запад
Год. на Градба:
Опремен:
Не

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram