СЕ ПРОДАВА
07 Окт 2022
2035 Прегледи

Стан од 70м2 во Охрид

€ 58,000
Тип
70 м2
Кат: 5
Спални: 1
Купатила: 1
Балкони: 1

Опис

Одлична понуда на делумно реновиран стан од 70м2 во Охрид во населба Дрвара на само 100 метри од езерото.

Станот располага со дневна соба со трпезарија, кујна, спална соба, купатило и огромна тераса од 13м2 која се простира по целата површина на станот, со излез од дневната соба и спалната соба.

Има северозападна ориентација, веднаш е вселив и истиот се наоѓа на 5ти кат во зграда без лифт.

Зградата има и обезбедено сопствен паркинг простор.

Станот се продава празен.

Адреса: улица Крум Точко

Цена: 58 000 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 379

Детали за Недвижноста

Шифра:
#379
Цена:
€ 58000
Квадратура:
70 м2
Цена по м2:
828 / м2
Кат:
5
Вкупно Соби:
3
Спални:
1
Купатила:
1
Балкон:
1
Паркинг:
Да
Ориентација:
Запад
Год. на Градба:
Опремен:
Не

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram