СЕ ПРОДАВА
16 Сеп 2022
692 Прегледи

Стан од 70м2 во Скопје - Центар

€ 105,000
Тип
70 м2
Кат: 4
Спални: 1
Купатила: 1
Балкони: 2

Опис

ОДЛИЧНА ПОНУДА НА СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР НА СКОПЈЕ.

Станот има вкупна површина од 70м2 и го има следниот распоред:

  • Дневна соба со трпезарија
  • Кујна
  • Спална соба
  • Тоалет
  • Две тераси

Станот е на 4ти кат од пет во зграда со лифт.

Станот е идеален за семејство, но и за бизнис во вид на изнајмување.

Цена: 105.000 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 365

Детали за Недвижноста

Шифра:
#365
Цена:
€ 105000
Квадратура:
70 м2
Цена по м2:
1500 / м2
Кат:
4
Вкупно Соби:
2
Спални:
1
Купатила:
1
Балкон:
2
Паркинг:
Да
Ориентација:
Запад
Год. на Градба:
Опремен:
Не

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram