СЕ ПРОДАВА
07 Сеп 2022
890 Прегледи

ПРОДАДЕНО - Стан од 72м2 во Тетово

€ 80,000
Тип
72 м2
Кат: 7
Спални: 2
Купатила: 2
Балкони: 2

Опис

!!!Единствена понуда во агенција Милошевски!!!

Се продава стан во строгиот центар во Тетово.

Станот има 72м2 и располага со следните простории:

  • Дневна соба со трпезарија
  • Кујна
  • Спална соба
  • Детска соба
  • Тоалет
  • Гостински тоалет
  • Остава
  • Две тераси

Станот е комплетно реновиран во 2021 год.

Исто така е веднаш всевлив бидејќи  се продава комплетно наместен.

Станот се наоѓа на 7ми кат во зграда со лифт.

Во склоп на станот оди и подрум од 3м2.

Цена: 80 000 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 366

Детали за Недвижноста

Шифра:
#366
Цена:
€ 80000
Квадратура:
72 м2
Цена по м2:
/ м2
Кат:
7
Вкупно Соби:
4
Спални:
2
Купатила:
2
Балкон:
2
Паркинг:
Да
Ориентација:
Југ
Год. на Градба:
Опремен:
Да

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram