СЕ ПРОДАВА
08 Авг 2022
642 Прегледи

Стан од 73м2 во Струга

€ 73,000
Тип
73 м2
Кат: 4
Спални: 2
Купатила: 1
Балкони: 1

Опис

Се продава стан од 73м2 во Струга.

Лоциран е на ул.Вељко Влахович, во близина на езерото.

Станот располага со:

  • Дневна соба
  • Кујна
  • Спална соба
  • Детска соба
  • Тераса

Се наоѓа на 4ти кат и има и подрум од 7м2.

Цена:  1000евра/м2.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077/641-410

Стефани 071/345-955

Шифра: 350

Детали за Недвижноста

Шифра:
#350
Цена:
€ 73000
Квадратура:
73 м2
Цена по м2:
1000 / м2
Кат:
4
Вкупно Соби:
4
Спални:
2
Купатила:
1
Балкон:
1
Паркинг:
Да
Ориентација:
Запад
Год. на Градба:
Опремен:

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram