СЕ ПРОДАВА
07 Окт 2022
1621 Прегледи

ПРОДАДЕНО - Стан од 74м2 во Охрид

€ 99,000
Тип
74 м2
Кат: 2
Спални: 2
Купатила: 1
Балкони: 1

Опис

Се продава конфорен трособен стан од 74м2 во Охрид веднаш спроти Охридска банка на самиот централен кружен тек.

Станот располага со пространа дневна соба со трпезарија, засебна кујна и голема тераса, детска соба, спална соба, остава и тоалет.

Станот има добра светлина, одлично е зачуван и веднаш вселив.

Одличен е за фамилијарно живеење но и за привремен престој. Се продава полунаместен, со вградените елементи, како и дел од мебелот во договор со сопственикот.

Зградата е градена по сите европски стандари и поседува сопствен паркинг простор.

Адреса:  улица бул. Туристичка бр. 50А.

Цена: 99 0000 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра:  383

Детали за Недвижноста

Шифра:
#383
Цена:
€ 99000
Квадратура:
74 м2
Цена по м2:
1337 / м2
Кат:
2
Вкупно Соби:
3
Спални:
2
Купатила:
1
Балкон:
1
Паркинг:
Да
Ориентација:
Запад
Год. на Градба:
Опремен:
Да

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram