СЕ ПРОДАВА
06 Мар 2023
266 Прегледи

Стан од 80м2 во Охрид

€ 120,000
Тип
80 м2
Кат: 2
Спални: 2
Купатила: 1
Балкони: 2

Опис

Се продава трособен одлично сочуван стан со површина од 80м2 во Охрид веднаш наспроти Охридска банка и ЕВН.

Се наоѓа на само 500 метри од плоштадот.

Станот е на втори кат во зграда со лифт и ориентација север – југ.

Располага со пространа дневна соба со трпезарија, засебна кујна и тераса, спална соба со тераса, детска соба со тераса и купатило.

Стнаот е речиси нов комплетно наместе и веднаш вселив.

Зградата располага и со сопствен паркинг простор.

Цена: 120 000 евра.

За повеќе информации, обратете се на 077641410 или посетете не во нашата канцеларија.

Шифра: 452

Детали за Недвижноста

Шифра:
#452
Цена:
€ 120000
Квадратура:
80 м2
Цена по м2:
1500 / м2
Кат:
2
Вкупно Соби:
3
Спални:
2
Купатила:
1
Балкон:
2
Паркинг:
Да
Ориентација:
Запад
Год. на Градба:
Опремен:
Да

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram