СЕ ПРОДАВА
24 Мар 2023
1387 Прегледи

Стан од 82м2 во Тетово

€ 1,200
Тип
82 м2
Кат: 2
Спални: 2
Купатила: 2
Балкони: 1

Опис

Топ понуда на стан во градба од 82м2 во центар на Тетово.

Станот е на 2ри кат во зграда со лифт и истиот има источна ориентација.

Располага со пространа дневна соба со трпезарија и кујна, спална соба, детска соба, бања, тераса, гостински тоалет, остава.

Цена: 1200 евра/м2.

За повеќе информации, обратете се на:
Филип 077641410
Стефани 071345955
Шифра: 462

Детали за Недвижноста

Шифра:
#462
Цена:
€ 1200
Квадратура:
82 м2
Цена по м2:
1200 / м2
Кат:
2
Вкупно Соби:
3
Спални:
2
Купатила:
2
Балкон:
1
Паркинг:
Да
Ориентација:
Север
Год. на Градба:
2023
Опремен:
Не

Удобности

check-square-o
Лифт

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram