СЕ ПРОДАВА
21 Јун 2022
657 Прегледи

Стан од 90м2 во Тетово

€ 90,000
Тип
90 м2
Кат: 4
Спални: 2
Купатила: 2
Балкони: 2

Опис

Се продава стан од 90м2 во Тетово.

Станот располага со следните простории:

  • Дневна соба со трпезарија и кујна
  • Летна кујна
  • Спална соба
  • Детска соба
  • Тоалет
  • Гостински тоалет
  • Две тераси

Станот сеа наоѓа на 4ти кат во зграда со два лифта.

Исто така во склоп на станот оди и подрум од 3м2.

Цена: 90 000 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 326

Детали за Недвижноста

Шифра:
#326
Цена:
€ 90000
Квадратура:
90 м2
Цена по м2:
1000 / м2
Кат:
4
Вкупно Соби:
4
Спални:
2
Купатила:
2
Балкон:
2
Паркинг:
Да
Ориентација:
Запад
Год. на Градба:
Опремен:
Да

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram