СЕ ПРОДАВА
16 Сеп 2022
1135 Прегледи

Стан од 95м2 во Скопје - Аеродром

€ 120,000
Тип
95 м2
Кат: 1
Спални: 3
Купатила: 2
Балкони: 4

Опис

Се продава стан од 95м2 во Скопје – Аеродром.

Станот располага со:

  • Дневна соба со кујна
  • Три спални соби
  • Детска соба
  • Два тоалета
  • Четири тераси
  • Подрум од 4м2

Се наоѓа во близина на Капитол.

Цена: 120 000 евра.

За повеќе информации, обратете се на:

Филип 077641410

Стефани 071345955

Шифра: 374

Детали за Недвижноста

Шифра:
#374
Цена:
€ 120000
Квадратура:
95 м2
Цена по м2:
1263 / м2
Кат:
1
Вкупно Соби:
6
Спални:
3
Купатила:
2
Балкон:
4
Паркинг:
Да
Ориентација:
Запад
Год. на Градба:
Опремен:
Не

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram