СЕ ПРОДАВА
19 Мар 2021
2161 Прегледи

ПРОДАДЕНО - Викендица од 119м2 на Попова Шапка

€ 60,000
119 м2
Спални: 3
Купатила: 2
Балкони: 1
Гаража:

Опис

Се продава добро опремена викендица на Попова Шапка која ви нуди беспрекорен поглед кон ски стазите!

Викендицата под земјиште има површина од 65м2, а вкупната внатрешна површина изнесува 119м2.

Распоредот на викендицата е уреден на овој начин:

Приземје кое се состои од дневен престој со кујна и тераса кои нудат поглед кон ски стазите, ходник и бања.

Поткровје со 3 спални соби и тоалет.

Цена: 60 000 евра

За повеќе информации обратете се на:

077 641 410 Филип

071 345 955 Стефани

Шифра: 04-15/20

Детали за Недвижноста

Шифра:
#041520
Цена:
€ 60000
Квадратура:
119 м2
Земјиште: 
65 м2
Двор:
 м2
Год. На Градба:
Катови:
2
Површина по Кат:
54 м2
Ориентација:
Југозапад
Вкупно Соби:
4
Спални: 
3
Купатила:
2
Балкони:
1
Гаража:

Удобности

check-square-o
Подрум

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram