СЕ ПРОДАВА
08 Ное 2021
1582 Прегледи

ПРОДАДЕНО - Викендица од 156м2 на Попова Шапка

€ 68,900
156 м2
Спални:
Купатила: 1
Балкони: 1
Гаража:

Опис

Се продава викендица на Попова Шапка.

Викендицата има подрум, приземје и кат.

Вкупната површина изнесува 156м2.

Цена: 68.900 евра.

За повеќе информации јавете се на:

Филип 077/641-410

Стефани 071/346-955

Шифра: 0420221

Детали за Недвижноста

Шифра:
#0420221
Цена:
€ 68900
Квадратура:
156 м2
Земјиште: 
м2
Двор:
 м2
Год. На Градба:
Катови:
1
Површина по Кат:
м2
Ориентација:
Запад
Вкупно Соби:
Спални: 
Купатила:
1
Балкони:
1
Гаража:

Контактирај не

Contact Us - Single Listing
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopeeyeprinterphone-handsetmap-markercalendar-fullmenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram