При купопродажба консултирајте се со вашиот агент за недвижнини и адвокат

При купопродажба консултирајте се со вашиот агент за недвижнини и адвокат

Постои широко распространето мислење кај нашиот народ дека ние знаеме да сториме сè сами. Затоа, луѓето честопати одлучуваат да се впуштат во процесот на купопродажба самостојно, а тоа не е секогаш добра идеја. Секоја агенција за недвижнини, покрај лиценцирани агенти, вработува и адвокати или ангажира адвокати За да се продаде или купи недвижен имот, потребно […]
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopephone-handsetmap-markermenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram