Недвижности

ЛОКАЦИЈА
ТИП НА НЕДВИЖНОСТ
НАМЕНА
КВАДРАТУРА
ЦЕНА
Оглас: #428
€ 1,000
Се издава деловен простор на атрактивна локација во Тетово. Деловниот простор има вкупна површина од 110м2 + двор. Цена: 1000 евра ...
110 m2
Оглас: #393
€ 300
Се издава деловен простор од 100м2. Деловниот простор е на две нивоа. Се наоѓа во близина на Али Баба. Цена: 300 евра/месечно. За ...
100 m2
Оглас: #377
€ 1
Се изнајмува деловен простор од 120м2 во Тетово. Изграден е со врвен квалитет и ги има сите погодности како греење и ладење со топ ...
120 m2
Оглас: #359
€ 2,500
Се продава деловен простор од 107м2 на одлична локација во Тетово. Се наоѓа во близина на Веро и ReMall што го прави одличен за на ...
107 m2
Оглас: #331
€ 625,000
Се продава деловен објект, магацин, фабрика од 650м2 во близина на поранешна стаклара Кисела Вода. Објектот е на два ката со три т ...
650 m2
Оглас: #333
€ 250
Се издава деловен простор од 80м2 во Тетово. Деловниот простор располага со две простории од кои едната е поголема, ходник и тоале ...
80 m2
Оглас: #321
Се издава деловен простор ( приземје и подрум ) од 222м2 во Тетово. Деловниот простор може да се прилагоди и да се реновира за бил ...
222 m2
Оглас: #329
Се изнајмува деловен простор од 71м2 во Скопје на ул. Методија Шаторов. Објектот е во внатрешна фаза на карабина со преграден сант ...
71 m2
Оглас: #323
€ 1
Се продава деловен простор од 408м2 во СЦ Борис Трајковски. Просторот е идеален за ресторан, продажен салон, казино, ноќен клуб, к ...
408 m2
Оглас: #318
€ 50,000
Се продава деловен простор од 42м2 на улица Партизански Одреди на 150м од Сити Мол. Деловниот простор е со висок плафон и може да ...
42 m2
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopephone-handsetmap-markermenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram