Недвижности

ЛОКАЦИЈА
ТИП НА НЕДВИЖНОСТ
НАМЕНА
КВАДРАТУРА
ЦЕНА
Оглас: #037921
€ 215,000
Се продава деловен простор на главна улица во близина на Тетовчанка. Деловниот простор има вкупна површина од 120м2, и истиот е по ...
120 m2
Оглас: #0312821
€ 100
Се издава дуќан во Тетово. Дуќанот има вкупна површина од 9м2 и истиот може да се користи како берберско, фризерско или козметичко ...
9 m2
Оглас: #0311721
€ 400
Се издава деловен простор во Тетово. Лоциран е на улица 29ти Ноември во близина на клиничкиот центар. Деловниот простор има вкупна ...
100 m2
Оглас: #038921
€ 155,200
Се продава деловен простор во центарот на Охрид. Деловниот простор има вкупна површина од 88м2+18m2, од кој 18м2 се галерија. Овој ...
88+18 m2
Оглас: #036621
€ 500
Се издава локал од околу 200м2 во близина на економското училиште во Тетово. Локалот е идеален за сендвичара, пица ресторан, кафан ...
200 m2
Оглас: #037421
€ 1
Се издава деловен објект погоден за трговски центри, но исто така може да се користи и за други деловни намени како: хотел, мотел, ...
6600 m2
Оглас: #036721
€ 1,000
Се издава деловен простор во општина Брвеница. Деловниот простор е нов објект, уреден и лесно видлив, и истиот е погоден за поголе ...
259 m2
Оглас: #035321
€ 2,000
Се продава дуќан во комплекс базар во Тетово.⁣ ⁣ Дуќанот има вкупна површина од 33m2, и истиот е погоден за козметичко-фризерско с ...
33 m2
Оглас: #035521
€ 300
Се издава деловен простор во Тетово на улица Јане Сандански. Деловниот простор има вкупна површина од 60м2. Цена: 300 евра.   ...
60 m2
Оглас: #064520
€ 550,000
Се продава станбено-деловен простор со локација на стариот пат Тетово-Скопје во близина на отпадите за автомобили. Овој станбено-д ...
1500 m2
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopephone-handsetmap-markermenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram