Недвижности

ЛОКАЦИЈА
ТИП НА НЕДВИЖНОСТ
НАМЕНА
КВАДРАТУРА
ЦЕНА
Оглас: #064720
€ 550,000
Се продаваат комерцијален објект заедно со деловен простор на автопатот Тетово-Гостивар, наспроти бензиската пумпа ГУЛФ. Комерција ...
2835 m2
Оглас: #034621
€ 33,500
Се продава дуќан во Тетово пазади хотел Меркур. Дуќанот има вкупна површина од 30м2. Цена:  33500 евра/м2.   За повеќе информ ...
30 m2
Оглас: #034020
Се продаваат два деловни простории и магацин на две нивоа на улица Јане Сандански во центарот на Тетово. Првиот деловен простор  и ...
68 m2
Оглас: #031420
€ 46,500
Се продава или издава дуќан во близина на “Печатница” во Тетово. Деловниот простор има ориентација – Југ, а неговиот распоред вклу ...
31 m2
Оглас: #033820
€ 60,000
Се продава деловен простор во населба Кисела Вода во близина на центар на Скопје. Има вкупна површина од 50м2, со 35м2 тераса. Во ...
50 m2
Оглас: #033520
€ 450
Се изнајмува деловен простор во центар на Скопје на улица Максим Горки. Зафаќа површина од 49м2. Цена: 450 евра За повеќе информац ...
49 m2
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopephone-handsetmap-markermenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram