Недвижности

ЛОКАЦИЈА
ТИП НА НЕДВИЖНОСТ
НАМЕНА
КВАДРАТУРА
ЦЕНА
Оглас: #381
€ 53,000
Топ понуда на делумно реновирана индивидуална куќа во Охрид – централно подрачје веднаш по Горна порта и на само 300м2 од чнарот. ...
66 m2
2 Спални
1 Купатила
Оглас: #373
€ 110,000
Се продава куќа од 147м2 во Скопје – Инџиково Куќата располага со приземје и кат и со следните простории: -дневна соба со трпезари ...
147 m2
5 Спални
2 Купатила
Оглас: #361
€ 480,000
Се продава луксузна куќа на мирна локација во Тетово. Куќата располага со внатрешна површина 408м2 и истата го има следниот распор ...
408 m2
9 Спални
3 Купатила
Оглас: #358
€ 360,000
🏡Се продава куќа во строг центар на Битола. Куќата располага со внатрешна површина 360м2 и истата го има следниот распоред: Делове ...
360 m2
6 Спални
4 Купатила
Оглас: #355
€ 95,000
💥Нова понуда во агенција Милошевски 👇🏼 👇🏼 👇🏼 🏡Куќа со прекрасен поглед кон Охридско езеро. 🏞️ Се наоѓа во мирната населба Рача, во ...
244 m2
4 Спални
2 Купатила
Оглас: #344
€ 125,000
Се продава куќа од 111м2 и барака од 96м2 во заеднички двор на мирна локација во близина на градинката во населба Драчево. Куќата ...
111 m2
2 Спални
1 Купатила
Оглас: #276
€ 430,000
Се продава куќа од 275м2 во населба Пржино. Куќата ја има следната катност: Високо приземје + 1 кат + приземје Распоредот на истат ...
275 m2
5 Спални
3 Купатила
Оглас: #338
€ 60,000
Се продава куќа во Ресен и се наоѓа во близина на ресенски сарај. Целата парцела има вкупна површина од 406м2, а додека куќата е 1 ...
169 m2
5 Спални
2 Купатила
Оглас: #337
€ 65,000
Се продава самостојна-семејна куќа од 137м2 во Тетово во близина на ресторан БЕЛА МИА. Куќата располага со подрум од 34м2, приземј ...
137 m2
3 Спални
1 Купатила
Оглас: #330
Само во АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ МИЛОШЕВСКИ ОДЛИЧНА ПОНУДА. Доколку сте се гледале во живот како СОПСТВЕНИК на БИЗНИС а во едно и д ...
1250 m2
5 Спални
3 Купатила
1 2 3 8
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopephone-handsetmap-markermenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram