Недвижности

ЛОКАЦИЈА
ТИП НА НЕДВИЖНОСТ
НАМЕНА
КВАДРАТУРА
ЦЕНА
Оглас: #408
€ 350,000
Одлична понуда само во Агенција Милошевски на комплетно наместен стан во луксузен комплекс во Скопје. Станот има вкупна површина о ...
209 m2
3 Спални
4 Купатила
3 Кат
Оглас: #408
€ 350,000
Одлична понуда само во Агенција Милошевски на комплетно наместен стан во луксузен комплекс во Скопје. Станот има вкупна површина о ...
210 m2
3 Спални
4 Купатила
3 Кат
Оглас: #404
€ 150
Се издава стан од 55м2 во Тетово. Станот располага со дневна соба и кујна и една спална соба. Станот има потреба од средување па т ...
55 m2
1 Спални
1 Купатила
Кат
Оглас: #405
€ 1,200
Се продава стан нова градба во Скопје – Гази Баба. Станот има вкупна површина од 72м2 и истиот располага со: Дневна соба со трпеза ...
72 m2
2 Спални
1 Купатила
1 Кат
Оглас: #403
€ 60,000
Се продава стан од 54м2 во Тетово. Станот располага со: -дневна соба -кујна и трпезарија -спална соба -тераса -тоалет Станот е дел ...
54 m2
1 Спални
1 Купатила
4 Кат
Оглас: #395
€ 90,000
Aгенција Милошевски ви нуди неверојатна понуда на стан со прекрасен поглед за неодолива цена. Станот располага со 62м2 и го има сл ...
62 m2
1 Спални
1 Купатила
32 Кат
Оглас: #399
€ 43,000
Агенција Милошевски продава делумно реновиран еднособен стан од 45м2 во Даљан. Станот располага со квадратура од 39м2 по имотен ли ...
45 m2
1 Спални
1 Купатила
5 Кат
Оглас: #398
€ 56,000
Агенција МИЛОШЕВСКИ ви нуди одлична понуда на стан од 56м2 во Охрид на ул. Сирма. Станот располага со дневна соба со трпезарија, к ...
56 m2
2 Спални
1 Купатила
1 Кат
Оглас: #397
€ 67,000
Топ понуда на трособен стан од 65м2 во Охрид на бул. Туристичка бр. 105 Станот располага со дневна соба со трпезарија, кујна и тер ...
65 m2
2 Спални
1 Купатила
5 Кат
Оглас: #396
€ 83,000
Одлична понуда на стан во централно подрачје на градот Охрид. Станот има вкупна површина од 81м2 од кој 73м2 се внатрешна површина ...
81 m2
2 Спални
1 Купатила
2 Кат
1 2 3 18
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopephone-handsetmap-markermenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram