УСЛУГИ

Милошевски - Агенција за Недвижности

Агенција за недвижности Милошевски нуди услуги од секаков тип за своите клиенти, почнувајќи од нудење на помош за клиентите да ги пронајдат вистинските купувачи и продавачи, па се до детална анализа и истражување на пазарот за достапноста на одреден недвижен имот кој што вклучува плацеви, живеалишта, деловни простории и се останато!
Кои се останатите услуги што ги нудиме?

● Посредување при нотарски услуги
● Нудење на правна помош преку адвокат
● Определување на оптималната цена за продажба
● Наша проценка за цена при откуп на недижнини
● Катастарски услуги ( имотни листови, извод од план…)

Препораките кои ги заслужувате

Нашата агенција Ви излегува во пресрет нудејќи Ви ги потребните информации околу процесот на купопродажба на недвижнини, точно, прецизно и токму онака како што заслужувате!

Интуитивни алатки

Алатката за пребарување ќе Ви помогне со само еден клик да ја проследите понудата на станови, куќи, плацеви, и деловни простории во секој град во Македонија на брз, едноставен и ефикасен начин!

Вистинските вредности

Нашиот фокус сте токму Вие - клиентите, навремениот откуп и продажба на имотот по кој што трагате или пак нудите, без разлика на вашата (посакувана) локација!
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopephone-handsetmap-markermenu linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram