МИЛОШЕВСКИ - АГЕНЦИЈА ЗА НЕДВИЖНОСТИ

Пребарај недвижности

НАМЕНА
ТИП НА НЕДВИЖНОСТ
ЛОКАЦИЈА

 

Најнови Недвижности

Куќа
Стан
Деловен Простор
Викендица
Плац
Оглас: #355
€ 95,000
💥Нова понуда во агенција Милошевски 👇🏼 👇🏼 👇🏼 🏡Куќа со прекрасен поглед кон Охридско езеро. 🏞️ Се наоѓа во мирното село Велестово, ...
244 m2
4 Спални
2 Купатила
Оглас: #344
€ 125,000
Се продава куќа од 111м2 и барака од 96м2 во заеднички двор на мирна локација во близина на градинката во населба Драчево. Куќата ...
111 m2
2 Спални
1 Купатила
Оглас: #276
€ 430,000
Се продава куќа од 275м2 во населба Пржино. Куќата ја има следната катност: Високо приземје + 1 кат + приземје Распоредот на истат ...
275 m2
5 Спални
3 Купатила
Оглас: #338
€ 60,000
Се продава куќа во Ресен и се наоѓа во близина на ресенски сарај. Целата парцела има вкупна површина од 406м2, а додека куќата е 1 ...
169 m2
5 Спални
2 Купатила
Оглас: #350
€ 73,000
Се продава стан од 73м2 во Струга. Лоциран е на ул.Вељко Влахович, во близина на езерото. Станот располага со: Дневна соба Кујна С ...
73 m2
2 Спални
1 Купатила
4 Кат
Оглас: #349
€ 78,000
Одлична понуда само во Милошевски Се продава стан од 63м2 во Скопје – Аеродром. Станот е двособен односно располага со дневна соба ...
63 m2
1 Спални
1 Купатила
5 Кат
Оглас: #348
€ 65,000
Одлична понуда само во Милошевски Се продава стан од 50м2 во Скопје во близина на Веро Центар - Џумбо. Станот е трособен односно р ...
50 m2
2 Спални
1 Купатила
3 Кат
Оглас: #346
€ 57,000
Се продава стан од 64м2 во Скопје – Чаир. Станот се наоѓа на 5ти кат и го има следниов распоред: Дневна соба со трпезарија Кујна С ...
64 m2
2 Спални
1 Купатила
5 Кат
Оглас: #331
€ 625,000
Се продава деловен објект, магацин, фабрика од 650м2 во близина на поранешна стаклара Кисела Вода. Објектот е на два ката со три т ...
650 m2
Оглас: #333
€ 250
Се издава деловен простор од 80м2 во Тетово. Деловниот простор располага со две простории од кои едната е поголема, ходник и тоале ...
80 m2
Оглас: #321
Се издава деловен простор ( приземје и подрум ) од 222м2 во Тетово. Деловниот простор може да се прилагоди и да се реновира за бил ...
222 m2
Оглас: #329
Се изнајмува деловен простор од 71м2 во Скопје на ул. Методија Шаторов. Објектот е во внатрешна фаза на карабина со преграден сант ...
71 m2
Оглас: #347
€ 26,000
Топ понуда на викендица во село Сетоле со прекрасен поглед. Викендицата има вкупна површина од 65м2 и 150м2 дворно место. Располаг ...
Оглас: #0420221
€ 68,900
Се продава викендица на Попова Шапка. Викендицата има подрум, приземје и кат. Вкупната површина изнесува 156м2. Цена: 68.900 евра. ...
Оглас: #041520
€ 60,000
Се продава добро опремена викендица на Попова Шапка која ви нуди беспрекорен поглед кон ски стазите! Викендицата под земјиште има ...
Оглас: #351
€ 5,000
Се продава парцела од 506м2 во Љубанци-Скопје. Цена: 5000 евра. За повеќе информации, обратете се на: Филип 077641410 Стефани 0714 ...
506 m2
Оглас: #339
€ 36,600
Се продава парцела од 2615м2 во Тетово. Локацијата на земјиштето е на викано место балтепе. Парцелата има пристап до струја и пат ...
2615 m2
Да
Не
Оглас: #342
€ 21
Се продава парцела во село Сетоле. Парцелата има вкупна површина од 2020м2,  а постои и можност за поделба. До парцелата има прист ...
2020 m2
Да
Оглас: #341
€ 110,500
Се продава парцела од 850м2 во Скопје – Ѓорѓе Петров. Парцелата има дозвола за градење по маркица А1 ( пр-1-2-пк ). Цена: 130 евра ...
850 m2
Да
Да
НАШИ УСЛУГИ

Како може да ви помогнеме

НЕДВИЖНОСТ

Продаваш или Купуваш

Кога станува збор за купување и продажба на имот, советуваме низ сите станбени, рурални и комерцијални пазари.
Погледни Недвижности
ИМОТ

Инвестиции

Со експерти кои имаат искуство во сите сектори на имот, ние сме во состојба да ги советуваме сите типови клиенти за можностите за инвестирање.
Контактирај не
ФИНАНСИИ

Консултации

Закажете бесплатна консултација со нашите експерти, дозволете да ви помогнеме при донесување на вистинската одлука.
Закажи Консултација

Зошто Милошевски?

Сега повеќе од кога било, ја разбираме вистинската вредност на домот

Фантастичен избор на огласи за недвижности

На нашиот сајт ќе можете да најдете огромен број на огласи за недвижности од секаков карактер, а главната причина е големата понуда и побарувачка која што е достапна на нашиот сајт.

Финансиско Консултирање

Ќе Ви ги понуди потребните совети од финансиски аспект - формирање на цена за продажба/откуп, додека пак, алатката за филтрирање на имот според цената, ќе Ви помогне да го пронајдете вашето следно живеалиште чија цена соодејствува со вашиот буџет.

Доверба

Досега, им помогнавме на голем број накупувачи и продавачи на недвижности, а воедно, Ви гарантираме дека и вашето искуство ќе биде потполно исто доколку не одберете токму нас како агенција за недвижности чија експертиза ќе Ви помогне во реализирање на вашата цел.
Милошевски се одлични! Соработувавме многу добро при продажба на мојата стара куќа и при купување на нов стан. Секоја трансакција имаше необични околности со кои тие се справуваа како прави професионалци. Милошевски работеја напорно за нас и сигурна сум дека ќе го направат истото и за вас. Одлични агенти од почетната фаза па се до крај!
Марија Ристовиќ
Задоволен Клиент

Совети и Објави

Информирањето на нашите клиенти, вработените и партнерите е еден од нашите главни приоритети.
При купопродажба консултирајте се со вашиот...
Постои широко распространето мислење кај нашиот народ дека ние знаеме да сториме сè сами. Затоа, луѓ...
Како да пронајдете решение од катастарските...
Терминот „катастар на недвижнини“ е дефиниран со закон како основен и јавен регистар, кој содржи про...
Како до брза продажба на вашите станови?...
„Дали да го продадам станот сега или да чекам?  - е прашање што сме го чуле многу пати во последно в...
ЗА КУПУВАЧИ

Дали сте во потрага по домот од вашите соништа ?

Дозволете да ви помогнеме и да ви го оствариме сонот.
Сите Недвижности
ИЛИ
ЗА ПРОДАВАЧИ

Вистинското решение за продажба на вашите недвижности.

Контактирајте не, и препуштете ни го тоа задоволсто на нас!
Испрати Понуда
KONTAKT
Имате прашања или ви требаат повеќе информации?
Побарај не.
БЕСПЛАТНА КОНСУЛТАЦИЈА
Закажете бесплатна консултација со нашитe експерти.
Закажи Консултација

ЛОКАЦИЈА

Ул. 120 бр. 1 - Локал 7, 1200
Тетово - Македонија
Пон - Петок: 09:00 - 19:00 
Сабота: 09:00 - 16:00 
Недела: Затворено 
© 2021 Милошевски - Агенција за недвижности. Сите права се задржани.
Designed & Developed by Duos Digital
envelopephone-handsetmap-markermenuarrow-right linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram